چگونه آگهی خود را روی بازار لپ‌تاپ قرار دهم؟

تنها کافی‌ست روی «+ ارسال رایگان آگهی» بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ ، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، بخش مربوط به پذیرش شرایط را تیک بزنید و آگهی را ارسال کنید.

چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهم؟

پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است.

چگونه آگهی‌ خود را تبلیغ کنم؟

برای تبلیغ آگهی خود ابتدا باید به آگهی ارسالی خود بروید و از منوی اقدام گزینه آخر را انتخاب کنید. با لیست کلیه تبلیغات موجود در بازار و همچنین تبلیغات فعال فعلی شما برای تبلیغ خاص ، مودال باز خواهد شد.

لیست تبلیغات موجود عبارتند از:

    Bump Up Ad (این تاریخ ایجاد را به روز می کند در حالی که زمان انقضا منقضی شده است و فقط یک بار در هر آگهی قابل استفاده است)
    آگهی برجسته (این باعث می شود که آگهی شما در لیست از دیگران متمایز شود)
    آگهی برتر (افزودن خود را در اولین موقعیت های XX لیست و همچنین در موقعیت لیست مرتب آن قرار دهید)
    تبلیغ فوری (نمایش نوار فوری در جعبه تبلیغ)
    آگهی نقشه خانه (آگهی شما در صفحه فرود ظاهر می شود)

به استثنای تبلیغات Bump Up ، همه آنها می توانند چندین بسته در دسترس داشته باشند.

پس از انتخاب نوع تبلیغ و دوره ، می توانید به صفحه پرداخت بروید. پس از پاک شدن پرداخت ، تبلیغات شما فعال خواهند بود. تبلیغات از زمان پاک شدن پرداخت شروع می شود و نه از زمان درخواست تبلیغ.

چگونه می توانم با فروشنده تماس بگیرم؟

به منظور مشاهده شماره تلفن فروشنده به صفحه مشخصات آن یا هر یک از آگهی‌های وی بروید و شماره تلفن آن را مشاهده خواهید کرد.اگر می خواهید مکالمه پیام رسانی را با فروشنده شروع کنید ، ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری خود ، به هر یک از آگهی‌های او مراجعه کرده و دکمه ارسال پیام را مشاهده خواهید کرد. لیست پیام های شما در نمایه شما موجود است. در آنجا سیستم پیام رسانی AJAX وجود دارد که می توانید مکالمات خود را ادامه دهید.

سیستم نقد و بررسی چگونه کار می کند؟

دو نوع بررسی وجود دارد – خریدار و فروشنده. اولین قدم ثبت نام در بازار ما است. در مرحله بعد باید پیام را به فروشنده بفرستید. هنگامی که فروشنده به پیام شما پاسخ داد شما قادر خواهید بود فروشنده را بررسی کنید و در همان زمان فروشنده قادر به بررسی شما باشد.وقتی کاربران از نمایه شما بازدید می کنند ، می توانند بررسی کلی شما را مشاهده کنند ، لیست کاملی از نظرات خود را مشاهده کنند و آنها را براساس نوع فیلتر کنند.هنگامی که بررسی را ارسال کردید ، قابل تغییر نیست. همچنین فروشنده و شما گزینه ای برای پاسخ به بررسی دارید.

منظور از آگهی های مورد علاقه چیست؟

اگر آگهی پیدا کرده اید که می خواهید بعداً به آن مراجعه کنید یا بعداً با فروشنده تماس بگیرید ، و غیره ، می توانید آن را به عنوان موردعلاقه قرار دهید و در لیست تبلیغات مورد علاقه خود که می توانید از داشبورد نمایه خود دسترسی داشته باشید ، ذخیره کنید.

چگونه یک آگهی را گزارش کنم؟

اگر احساس می کنید که آگهی برخی از قوانین سایت را نقض می کند ، می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه گزارش و نوشتن علت، آن را مستقیماً از صفحه آگهی گزارش دهید. تبلیغات تا زمانی که مدیر آن را بررسی کند فعال خواهد ماند.